Květen 2014

Fotografický miničláneček aneb Včera v deset

31. května 2014 v 11:49 | LiPo |  Vyfotografováno
Dvojpočin ze včerejšího večera. Když jsem během sledování televize náhodou odvrátil na chvíli hlavu a podíval se na oblohu, nedalo mi to, a ačkoliv se můj fotopřístroj k jakémukoliv nočnímu focení staví vyloženě odmítavě, musel jsem se alespoň pokusit ho trochu pozlobit. Výsledek najdete pod perexem.

Nudle a spol.

29. května 2014 v 12:13 | LiPo |  Zábava
Stále pokračuji v generálním úklidu, který jsem zahájil v pondělí. A vzhledem k tomu, že se v nejbližší době chystám přeinstalovat Windows, se radikální čistce nevyhnul ani můj počítač. Dnes dopoledne jsem začal procházet staré fotografie a narazil jsem mezi nimi na pár kuriozit. Rozhodl jsem se, že o tři z nich se s vámi podělím. Zvažoval jsem, jestli nemám tento článek zařadit spíše do fotografické rubriky, nakonec jsem však usoudil, že by se tam příliš nehodil. Všechny fotografie jsou už několik let staré, přesto si myslím, že stojí za zveřejnění.

Co všechno lze najít při úklidu v krabici s papíry

27. května 2014 v 13:43 | LiPo |  Deníček
Včera jsem se rozhodl, že udělám ve svém pokoji generální úklid, a to poté, co jsem se kvůli intenzivní přípravě na maturitu o pořádek poměrně dlouho nestaral (představte si brloh s kilometrovou vrstvou prachu na nábytku, po němž se lze pohybovat pouze vzduchem, neboť na každém milimetru čtverečním podlahy něco leží (no dobře, to jsem trochu přehnal, tak hrozné to zas nebylo :-))). Začal jsem tím, že jsem přebral krabice, do kterých si ukládám popsané papíry. A mnohdy jsem se nestačil divit.

Do třetice...

26. května 2014 v 20:53 | LiPo |  Aktuality
Je nepsaným pravidlem, že první článek na novém blogu má vyznívat optimisticky a že jeho smyslem je především všechny poprvé přivítat. Já jsem bohužel vzhledem k určitým okolnostem, o kterých se dále rozepisuji, nucen toto pravidlo porušit. Hned na začátku však říkám, že tím rozhodně nechci své případné čtenáře odradit, ba právě naopak.
Nechť každý ten, kdo opováží se z tohoto blogu cokoli okopírovati, trpce zpytuje svědomí své, neb strašlivé útrapy jej neminou! Rovněž tak reklamy psáti zde zakázáno jest, pročež taková stvoření drzá, rozumem chudá, náležitý trest zajisté postihne!