Nudle a spol.

29. května 2014 v 12:13 | LiPo |  Zábava
Stále pokračuji v generálním úklidu, který jsem zahájil v pondělí. A vzhledem k tomu, že se v nejbližší době chystám přeinstalovat Windows, se radikální čistce nevyhnul ani můj počítač. Dnes dopoledne jsem začal procházet staré fotografie a narazil jsem mezi nimi na pár kuriozit. Rozhodl jsem se, že o tři z nich se s vámi podělím. Zvažoval jsem, jestli nemám tento článek zařadit spíše do fotografické rubriky, nakonec jsem však usoudil, že by se tam příliš nehodil. Všechny fotografie jsou už několik let staré, přesto si myslím, že stojí za zveřejnění.


Příběh první - "O vlasové nudli": Vzpomínám si, že jsem tehdy jedl nudlovou polévku. Nudle byly klasické, kupované (ačkoliv máma umí i skvělé domácí :-)). Všechny vypadaly úplně normálně - až na jednu. Ve chvíli, kdy jsem na ni narazil, mi bylo jasné, že ji nesmím sníst bez toho, abych si ji zdokumentoval. Stroj, který v továrně nudle krájel, zřejmě zrovna stávkoval...Příběh druhý - "Chips jako dlaň": V duchu "nadměrných maličkostí" budeme pokračovat i nadále. Překvapení se tentokrát skrývalo v sáčku s brambůrky. Na druhé (spodní) fotografii můžete vidět porovnání s "normální velikostí" (no dobře, přiznávám, že jsem tehdy pro tento účel schválně vybral ještě o něco menší chips, než je průměr, aby rozdíl více vynikl, ale myslím, že i tak to stojí za to).
Příběh třetí (a poslední) - Dej přednost v jízdě: To nejlepší na konec. Opustíme už oblast přerostlých pochutin a vydáme se do terénu. Tady mě bohužel paměť zrazuje a už nevím, kdy a kde jsem danou fotografii pořídil, jsem si však jistý, že člověk, který na křižovatku s touto vedlejší silnicí umisťoval příslušnou dopravní značku, by v autoškole neuspěl...Tak kuriozitám zdar a pokud se náhodou stane, že zase něco podobného vyhrabu, dám určitě vědět! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | E-mail | Web | 31. května 2014 v 20:40 | Reagovat

Pěkná vlasová nudle :D
Třeba se jedná o zcela novou značku, kterou nikdo nezná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nechť každý ten, kdo opováží se z tohoto blogu cokoli okopírovati, trpce zpytuje svědomí své, neb strašlivé útrapy jej neminou! Rovněž tak reklamy psáti zde zakázáno jest, pročež taková stvoření drzá, rozumem chudá, náležitý trest zajisté postihne!