Červenec 2014

Žabí jednohubka

30. července 2014 v 19:34 | LiPo |  Vyfotografováno
Předem říkám, že tento článek bude skutečně ultrakrátký.

To se takhle vracím pár minut před půlnocí z kina (byl jsem na Úsvitu planety opic - mimochodem, mohu vřele doporučit!) a když už jsem skoro doma, náhle si všimnu, že se na zemi něco hýbe. V první chvíli si myslím, že je to myš, v následujícím momentě však zpozoruji, že neznámý tvor neběhá, nýbrž skáče. Dřepnu si a prohlédnu si ministvoření zblízka. V příští chvíli vytahuji z kapsy (alespoň) mobil (když už s sebou nemám foťák) a vzniká tak půlnoční fotografická jednohubka...

Rohlik...

17. července 2014 v 17:58 | LiPo |  Deníček
"Dáte si kávu nebo něco ostřejšího?" - "Vodku?"
"...rhlm..."
"Co?"
"Rohlik."
"Rohlík!"
z filmu Vesničko má středisková (1985)

Aneb jak to dopadne, když se LiPo inspiruje Otou Rákosníkem a rozhodne se povečeřet rohlík (se salámem, samozřejmě :-)).

Už se vám někdy stalo, že jste se kopli kolenem do čela?

9. července 2014 v 18:33 | LiPo |  Psáno životem
To si tak sedím v obýváku na sedačce, nohy mám na spodní desce pojízdného stolku a jím tatranku. Najednou mi ale odpadne obzvlášť velký drobek a zakutálí se pod stolek. Zvedám nohy, abych mohl stolek odsunout, zároveň se prudce shýbnu dolů a -

Každopádně to však není zdaleka první kuriózní nehoda, která se mi stala. Příhod v podobném duchu jsem už zažil víc. O ty nejzvláštnější se s vámi podělím.
Nechť každý ten, kdo opováží se z tohoto blogu cokoli okopírovati, trpce zpytuje svědomí své, neb strašlivé útrapy jej neminou! Rovněž tak reklamy psáti zde zakázáno jest, pročež taková stvoření drzá, rozumem chudá, náležitý trest zajisté postihne!